“Tigrice“ pobedile u Milanovcu

U zaostaloj utakmici 18. kola Prve lige, rukometašice Radničkog Lepenice KG su kao gošće savladale Metalac u Gornjem Milanovcu sa 30:27. Gotovo tokom celog susreta Kragujevčanke su bile u vođstvu, koje je najizraženije bilo u 20. minutu, kada je na semaforu stajao rezultat 12:6 u korist popularnih „tigrica“. Tračak nade za domaće, pojavio se u drugom poluvremenu, kada je došlo do izjednačenja rezultata, 20:20, ali vrlo brzo je Radnički Lepenica KG ponovo uspostavio kontrolu, došao do novog vođstva koje ovoga puta nije ispuštao do kraja meča. Najefikasnije u pobedničkom timu bile su Jasna Đukić i Lana Žiga, koje su postigle po sedam golova. Narednu utakmicu, kragujevački tim odigraće već sutra, kada će se u meču redovnog, 21. kola, ponovo kao gost odmeriti snage sa Radnički Resavcem u Svilajncu.