Tačka na uspešnu jesen

Sinoćnom pobedom na gostovanju beogradskom Studentu, kragujevački Ekonomac je opravdao status jesenjeg prvaka Druge futsal lige Srbije i ujedno nastavio sjajan rezultatski niz – 6:2 (2:2).

Baš kao i na prethodnom gostovanju u Blacu, Kragujevčani su otpor borbene ekipe Studenta slomili u drugih dvadeset minuta susreta.

Blistao je trostruki strelac Kristijan Vasić, koji je mrežu domaćina tresao u 2, 21. i 23. minutu, a svoj doprinos pobedi kragujevačkog tima dali su i Rakić i Stojčevski.

Golove za ekipu Studenta postigli su Majstorović i Vučićević, dok je Radojičić imao tu nesreću da savlada svog golmana Čičkovića.

Ekonomac je tako na najbolji mogući način krunisao izuzetno uspešnu jesenju polusezonu, koju je završio na liderskoj poziciji sa fantastičnim učinkom od 31 osvojenog boda iz jedanaest utakmica.

Takmičenje u Drugoj futsal ligi Srbije nastavlja se početkom februara, a „studente“ na startu drugog dela sezone očekuje gostovanje ekipi Leskovca.

STUDENT – EKONOMAC 2:6 (2:2)

BEOGRAD
Dvorana:
SC „Rakovica“.
Sudije: Oliver Nikolić, Dejan Stajić i Dalibor Zlatković.
Strelci: 0:1 Vasić u 2, 1:1 Majstorović u 5, 1:2 Rakić u 5, 2:2 Vučićević u 6, 2:3 Vasić u 21, 2:4 Vasić u 23, 2:5 Radojičić autogol u 33, 2:6 Stojčevski u 38. minutu.
Žuti karton: Vučićević (Student).

STUDENT: ČIČKOVIĆ, RADOJIČIĆ, S. SIMČEVIĆ, MITIĆ, VELIČKOVIĆ, Vučićević, Kokotović, Majstorović, N. Simčević, Brkić, Šmrkić, Glavonjić, Janjić, Milić.

EKONOMAC: MILANOVIĆ, VASIĆ, L. MARINKOVIĆ, STOJČEVSKI, STOJANOVIĆ, Rakić, Digić, Milivojević, Tanasković, Brdar, Nedeljković, Dimitrijević, I. Marinković, Milenković.