Sušičani poraženi i napadnuti u Valjevu

Posle serije uspešnih rezultata ekipa kragujevačkog srpskoligaša danas je izgubila bodove u susretu sa ekipom Budućnost Krušikom u Valjevu minimlanim rezultatom 0:1 i sa trećeg mesta pala na sedmu poziciju na tabeli.

Ekipa Sušice oštećena u Valjevu lošim sudijskim odlukama zbog poništenog gola i previda penala

Iako je domaći tim od osmog minuta ostao sa igračem manje zbog isključenja Petrovića, fudbaleri Sušice nisu uspeli da realizuju svoje šanse i vratili su se u Kragujevac bez bodova.

Treba reći da je sudija Miloš Vitić iz Užica poništio pogodak Sušice u prvom poluvremenu posle autogola, a nije dosudio i penal za Sušicu zbog čega su u kragujevačkom klubu ogorčeni na arbitražu na ovoj utakmici, koja je protekla u fer i korektnoj igri.

Nakon utakmice, simpatizeri domaćeg kluba su napali i maltretirali igrače Sušice, zbog čega je kragujevački klub izdao i saopštenje u kome je opisao šta se događalo.

BUDUĆNOST KRUŠIK – SUŠICA 1:0 (0:0)

Stadion: SRC „Pećina“.
Gledalaca: 500.
Sudija: Miloš Vitić (Užice).
Strelac: Soldatović u 48. minutu.
Žuti kartoni: Milinković (BK), Đurđević, F. Đurović (Sušica).
Crveni karton: Petrović (Budućnost Krušik).

BUDUĆNOST KRUŠIK: Milinković. Gentić,Drakulić (od 74. Plećić), Mićanović, Stanić (od 83. Đorđević), Vićentijević, Petrović, Belušević (od 46. Tomić), Kosić, Soldatović, Lukić.

SUŠICA: Bulatović, Maksimović (od 78. Kukić), Baroš, Dobrić, Jovanović, Nedović, Đurđević, F. Đurović (od 80 Ljubisavljević), Obradović, Đukić (od 78 Vasojević), V. Božović.

U narednom kolu Sušica je, posle dva vezana gostovanja u Kraljevu i Valjevu, domaćin i dočekuje Trepču iz Kosovske Mitrovice.