Sušičani nemoćni pred Vukovićima

susica-braca-vukovic

Ni posle 4. kola Zone Morava fudbaleri Sušice nisu osetili slast pobede. Kragujevčani su danas na svom terenu nadigrani od strane Braće Vuković iz Lađevaca i poraženi sa ubedljivih 0:4 (0:3).

Gosti su do prednosti došli već nakon tri minuta igre, kada je centarfor Grujičić prevario golmana Sušice Najdanovića. Rano vođstvo gostiju kao da je pokolebalo domaće igrače, koji su do kraja prvog poluvremena primili još dva gola.

Ruku na srce, Sušičani su posle primljenog gola imali terensku inicijativu, ali nikako nisu uspevali da stvore povoljnu priliku za gol. Sa druge strane, ekipa iz Lađevaca je znalački koristila ukazane prilike, pa je tako u 27. minutu Barjaktarević duplirao prednost svog tima, da bi do odlaska na odmor i Sekulić pogodio cilj za velikih 3:0 posle prvih 45 minuta igre.

U drugom poluvremenu gotovo preslikana situacija na terenu. Domaćin je napadao, a gost čekao na novi kiks nesigurne odbrane Sušičana. Igrao se 81. minut kada je najbolji pojedinac susreta Nikola Barjaktarević postigao svoj drugi gol na utakmici i postavio konačnih 4:0.

Sušica – Braća Vuković 0:4 (0:3)

Stadion u Sušici
Gledalaca: oko 200.
Sudija: Nemanja Bogdanović (Čačak)
Pomoćnici: Andrija Mladenović, Marija Đoković (oboje iz Čačka)
Strelci: 0:1 Grujičić 3, 0:2 Barjaktarević 27, 0:3 Sekulić 44, 0:4 Barjaktarević u 81. minutu.
Žuti kartoni: Dugić, Smolović (Sušica), Sekulić, Jović (Braća Vuković)

SUŠICA: Najdanović, Marković, Dugić (od 46. Mojsilović), Đorović, Vasović, Mijailović, Smolović, Krstić, Bajević (od 51. Nikolić), Okiljević, Mujezinović. Trener: Đorđe Radenković.

BRAĆA VUKOVIĆ (Lađevci): Projović, Gazikalović, Milovanović, Soldatović, Đurović, Bižić, Sekulić, Barjaktarević, Stolić, Kolaković, Grujičić. Trener: Goran Tasić.

susica-braca-vukovic-1Nikola Barjaktarević postiže drugi gol za goste

Gol u ovom kolu nije hteo ni fudbalere Slavije, koji su na svom terenu odigrali 0:0 sa ekipom Trepče. Doduše, Bresničani nisu ni stvorili mnogo prilika za gol, pa su gosti iz Kosovske Mitrovice zasluženo osvojili bod na ovom gostovanju.

Napomenimo još da su domaći ovaj meč završili sa deset fudbalera, pošto je Živić isključen u 88. minutu.

Slavija – Trepča  0:0

Kragujevac
Igrališe u naselju Bresnica
Gledalaca: 200
Sudija: Miroslav Miletić (Gornji Milanovac)
Crveni karton: Živić (Slavija)

SLAVIJA: N. Petrović, Lazić, Todorović, Ilić, Rakić, Srećković, Pavlović (Nešović), V. Petrović (Radulović, Anđelković), Živić, Đorđević, Ristić.

TREPČA: Mlađović, Ničić, Tomašević, Andrić, Božović, Radović, Milosavljević, Đorđević (Đurić), Ivanović (Miletić), Aritonović, Lalić.

Treći kragujevački zonaš Arsenal pretrpeo je težak poraz na gostovanju Dragačevu. Tim iz Guče bio je ubedljiv i slavio sa 4:0, čime je zakucao Palilulce za dno tabele.

Bane – Sloboda (Č) 1:1

Nakon četiri odigrana kola u Zoni Morava, u vođstvu je Tutin sa deset bodova, ispred čačanske Slobode sa osam. Slavija je dvanaesta sa pet sakupljenih bodova, koliko imaju i kraljevačka Sloga, Trepča i Orlovac. Sušica je pretposlednja na tabeli sa dva osvojena boda, dok „fenjer“ drži Arsenal, koji još uvek čeka na prve bodove u novoj sezoni.