Šumadija uzela bod u Požegi

fk-sumadija-1903

Predvođeni novim šefom stručnog štaba Vladimirom Pantelićem, fudbaleri Šumadije 1903 uspeli su da ostanu neporaženi  na “vrućem“ gostovanju u Požegi protiv Sloge – 1:1 (0:1), u okviru 7. kola Srpske lige Zapad.

Domaćin je poveo u 15. minutu preko Vasilića. Gol ide na dušu golmana Nastića, koji je loše intervenisao i ubacio loptu u sopstvenu mrežu.

Šumadija je do izjednačenja stigla u 68. minutu utakmice. Bio je to sjajan kontranapad koji su izveli Dobrić i Đurđević, a egzekutor je bio iskusni Peđa Živadinović.

Inače, treba napomenuti da je trener Pantelić isključen u 78. minutu zbog negodovanja na jednu spornu sudijsku odluku.

I pored osvojenog boda u Požegi Šumadija i dalje drži “fenjer“ sa 4 boda. U narednom, 8. kolu, srpskoligaš sa Bubnja ponovo gostuje, ovaj put ekipi Smedereva 1924.

Sloga (P) – Šumadija 1903 1:1 (1:0)