Subotički “golubovi” prejaki za Kragujevčane

I u četvrtoj uzastopnoj utakmici na startu Omladinske lige Srbije „đavolčići” nisu uspeli da izbegnu poraz. Učenici Dejana Joksimovića danas su kapitulirali na gostovanju veoma kvalitetnoj ekipi Spartaka u Subotici, koja je slavila sa 2:0 (2:0).

Već nakon prvih 45 minuta utakmice bilo je jasno da će bodovi pripasti domaćinu, koji je do vođstva došao u 23. minutu, kada je posle udarca iz ugla Luka Jančić nadvisio svoje čuvare i glavom poslao loptu u nebranjeni deo mreže.

Subotičani su do drugog pogotka došli sa bele tačke. Posle prekršaja nad Kilibardom, sudija Pančić je pokazao na kreč, a siguran realizator najstrože kazne bio je Ognjen Mažić.

Imali su Kragujevčani u nastavku susreta nekoliko zrelih prilika da dođu do gola i time učine utakmicu neizvesnijom, ali su zatajili u završnici.

Priliku da prekinu ovaj negativan niz rezultata “đavolčići” će imati narednog vikenda, kada na “Čika Daču” stiže beogradski Grafičar.

SPARTAK – RADNIČKI 1923 2:0 (2:0)