Strelci zatajili na Sušičkom brdu

Fudbaleri Sušice i Sloge 33 iz Petrovca na Mlavi odigrali su bez golova (0:0) u utakmici 13. kola Srpske lige Zapad.

Umor nakon kup utakmice sa subotičkim Spartakom u sredu odrazio se na učenike Miroslava Stakića, koji nisu uspeli da pronađu dobitnu kombinaciju u susretu sa veoma organizovanom i disciplinovanom ekipom Sloge 33 iz Petrovca na Mlavi.

Atakovali su Sušičani tokom svih devedeset minuta, ali municije nije bilo. Najbliži pogotku „plavi“ su bili u prvom poluvremenu, kada je udarac Stefana Božovića izblokirao defanzivac gostujućeg tima.

Imali su i gosti par prilika da „zaprže čorbu“ fizički istrošenom domaćinu, ali ih nisu realizovali.

U finišu utakmice „pocrveneo“ je kapiten Sušice Vladimir Božović, tako da je domaćin susret okončao sa deset igrača na terenu.

Nakon ovog remija Sušica je ostala u gornjoj polovini tabele sa 20 osvojenih bodova, a u narednom kolu tim Miroslava Stakića očekuje gostovanje ekipi Budućnosti Krušik 2014 u Valjevu.

SUŠICA – SLOGA 33 0:0