Srećna pobeda kadeta Radničkog 1923

Do druge pobede u šampionatu stigli su kadeti Radničkog, koji su u 4. kolu slavili nad ekipom Jagodine minimalnim rezultatom.

Odlučujući pogodak postigao  je Ratković u 35. minutu zahvaljujući lošoj intervenciji odbrane Jagodinaca. Lukić je izveo slobodan udarac sa leve strane, a Ratković je neometan zakucao loptu nogom u mrežu gostiju.

U 62. minutu domaći igrači su imali sreće kada je Jagodinac Đekić pogodio prečku. Na kraju je ostalo 1:0 za Radnički čime je osvojen sedmi bod iz četiri susreta Kadetske lige Srbije.

Radnički 1923 – Jagodina 1:0 (1:0)

Prvi pomoćni teren: Čika Dače
Gledalaca: 50
Sudija: Dalibor Trifunović (Kraljevo)
Žuti karton: Perović (Radnički 1923)
Strelac: 1:0 Ratković u 35.minutu.

RADNIČKI 1923: Najdanović, Seočanac, Milojević, Perović, Dobrić, Gočanin, Lukić (Srećković), Trajković, Ratković (Goljović), Veselinović (Milutinović), Gavrović (Milovanović).

JAGODINA: N.Đorđević, D.Đorđević, Trailović, Đekić (S.Bačanin), Gajić, Milošević, Mitaković (Marković), M.Bačanin, Ivanović, Blagojević.

Igrač utakmice: Jovan Lukić (Radnički 1923)

Naredne subote Radnički će, u 5. kolu Kadetske lige gostovati beogradskom Partizanu.