Sportski vikend

SUBOTA 09.04.2011.

ODBOJKA

Prva liga seniorke – 22. (poslednje) kolo
Sala OŠ Stanislav Sremčević, 19,00 sati: Radnički – Vojvodina

Druga liga Istok – seniorke – 16. Kolo
Sala OŠ Stanislav Sremčević, 14,00 sati: Kraguj – Milenijum (Niš)

 

KOŠARKA


Superliga – 6. Kolo
Hala Jezero, 19,00 sati: Radnički – Metalac

Regionalna liga U 14 Pioniri 07 – Uteđna grupa – 10. Kolo
Sala Tehničke škole u Rači, 14,00 sati: Zekas 75 – Prva Petoletka

 

GO SPORT

44. Šampionat Grada Kragujevca u gou – Finalni turnir
Svečana sala SD Radnički, 10,00 sati: Prvo kolo

 

FUDBAL

Prva Ženska liga – 16. Kolo
Stadion u Sušici, 14,00 sati: Sušica – Spartak Jaffa

Omladinska liga Srbije – 21. Kolo
Pomoćni stadion Čika Dača, 11,00 sati: Radnički 1923 – Crvena zvezda

Pionirska liga Srbije – 21. Kolo
Pomoćni stadion Čika Dača, 13,00 sati: Radnički 1023 – OFK Beograd

Zona Morava – 19. Kolo

Stadion u Beloševcu, 15,30 sati: Pobeda Beloševac – Mladost(O)
Stadion u Cerovcu, 15,30 sat: Partizan – Jošanica

Omladinska liga Morava – 16. Kolo
Stadion na Bubnju, 13,00 sati: Šumadija 1903 – Javor

Kadetska liga Morava – 19. Kolo
Pomoćni stadion Čika Dača, 11,00 sati: Radnički 1923 – Polimlje

Pionirska liga Morava – 19. Kolo
Stadion na Bubnju, 10,30 sati: Šumadija 1903 – Sloboda Point Sevojno

Prva Gradska liga – 21.kolo u 16,00 sati
Stadion u Erdogliji : Erdoglija 1931 – Seljak
Stadion na Vašarištu : Jadran – Maršić

Druga Gradska liga – 19.kolo u 16,00 sati
Stadion u Košutnjaku : Kragujevac – Kolektiv
Stadion u Barama : Dobrača – Hajduk

Omladinska Gradska liga – 10.kolo
Stadion u Koloniji, 11,00 sati: Kolonija – Partizan
Stadion u Košutnjaku, 10,00 sati: Košutnjak – Šumadinac
Stadion u Erdogliji, 11,00 sati: Erdoglija 1931 – Srbija

Kadetska Gradska liga – 10.kolo
Stadion na Bubnju, 11,00 sati: Šumadija 1903 – Erdoglija 1931

Pionirska Gradska liga – 20.kolo
Stadion u Sušici, 10,00 sati: Sušica – Vodojaža

Gradska liga Petlića – 14.kolo
Pomoćni stadion Čika Dača, 9,00 sati: Radnički 1923 I – Šumadija 1903
Stadion na Bubnju, 9,00 sati: Šumadija 1903 II – Sušica
Stadion u Rači, 9,30 sati: Karađorđe – Marjan

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *