Sportski vikend

NEDELJA 10.04.2011.

ODBOJKA

Polufinale Vinerštediša Super lige – treća utakmica
Hala Jezero, 19,00 sati: Radnički Kredi Banka – Partizan Termoelekro

Druga liga Centar – seniori – 16. Kolo
Sala OŠ Stanislav Sremčević, 14,00 sati: Radnički Kredi banka II – Loznica

KOŠARKA


Plej aut Prve A lige seniorki – 8. Kolo
Hala Park, 17,00 sati: Radnički – Loznica

Regionalna liga U14 Pioniri 97 – 12. Kolo
Sala Prve tehničke škole, 10,00 sati: Šampion – Po Basket

Regionalna liga U 12 pioniri 99 – 12. Kolo
Sala Prve Tehničke škole, 14,30 sati: Foka – Basket Top

STONI TENIS

Druga liga Jug – 17. (predposlednje) kolo
Kino sala OŠ Stanislav Sremčević, 14,00 sati: Radnički – SFS Borac

KARATE

Tradicionalni Tigar Kup
Sala OŠ Sveti Sava, 11,00 sati: Karate klub Tigar

GO SPORT

44. Šampionat Grada Kragujevca – Finalni turnir
Svečana Sala SD Radnički, 11,00 sati: 4. kolo

FUDBAL

Zona Morava – 19. Kolo
Stadion na Bubnju, 11,00 sati: Šumadija 1903 – Tutin
Stadion u Grošnici, 15,30 sati: Vodojaža – Takovo

Prva Gradska liga – 21. Kolo
Stadion u Petrovcu : Jedinstvo – Sloga (L)
Stadion u Resniku : Budućnost – Košutnjak
Stadion u Ilićevu : Srbija – Kolonija
Stadion u Cerovcu : Cerovac – Šumadija
Sradion u Velikim Krčmarima : Šumadinac – Sloga (D)

Druga Gradska liga – 19. Kolo
Stadion u Grošnici : Ćava – Opornica
Stadion u Korićanima : Korićani – Bagremar
Stadion u Cvetojevcu : Seljak – Šumarice 2008
Stadion u Đuriselu : Đuriselac – Kremenac
Stadion u Stragarima : Azbest – Pivara

Treća Gradska liga – 12.kolo u 16,00 sati
Stadion u Pajazitovu : Mladost – Mladost Teferič
Stadion na Bubnju : Zastava  – 21.oktobar
Stadion u Divostinu : Divostin – Studenac
Stadion u Erdeču kod ciglane : Stari momci – Trmbas
Stadion u Velikim Sugubinama : Velike Sugubine – Borac

Omladinska Gradska liga – 10. Kolo
Stadion na Vašarištu, 10,00 sati: Jadran – Sloboda

Kadetska Gradska liga – 10. Kolo
Stadion u Malim Pčelicama, 10,00 sati: Seljak – Slavija
Stadion u Vinogradima, 10,00 sati:Vinogradi DB – Vodojaža
Stadion u Maršiću, 10,00 sati: Maršić – Sloga (D)
Stadion u Lužnicama, 10,00 sati: Sloga(L) – Arsenal

Pionirska Gradska liga – 20. Kolo
Stadion na Bubnju, 9,00 sati: Šumadija 1903 – Gruža
Stadion na Palilulama,10,00 sati: Kraguj – Pobeda Beloševac
Stadion u Cerovcu, 12,00 sati: Cerovac – Šumadija
Stadion u Stragarima,13,00 sati: Azbest – Karađorđe
Stadion na Palilulama,13,00 sati: Arsenal  – Slavija

Gradska liga petlića – 14. Kolo
Stadion u Rači, 9,30 sati: Feniks – Junior
Stadion u Topoli, 10,00 sati: Duljaj – Kraguj

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *