Slaviji dosta i poluvreme, Šumadija se još nada

Od četiri kragujevačka tima u 22. kolu Zone Morava, sem Slobode, svi su zabeležili pobede.

Fudbaleri Slavije se i dalje nadaju opstanku. Protiv Prijevora dovoljno im je bilo i prvih pola sata da obezbede pobedu. Pored toga, zanimljivo je da su oba gola postigla igrači odbrane, tako da su napadi ostali dužni publici.

Za Bresničane će svaka utakmica do kraja prvenstva biti pitanje biti ili ne biti, jer će im biti važan svaki bod kako bi nadoknadili propušteno od jesenas.

Slavija – Prijevor 2:0 (2:0)

Igralište: Slavije
Gledalaca: 200
Sudija: Nebojša Strahinjić (Kraljevo)
Žuti kartoni: Stefanović, Kovačević, M.Ilić (Slavija), Pejica, Timotijević (Prijevor)
Strelci: 1:0 Đorđević 8,2:0 A.Ristić 31.minut.

SLAVIJA: Milanović, Stoilović, A.Ristić, Stefanović, Vukojević, Đorđević, Mitić (S.Ristić), M.Ilić (Milošević), N.Ilić (Todorović), Matejić, Kovačević.

PRIJEVOR: Kurčubić, Bjelanović, Novaković (Madžarević), Vojinović, Ilić, Pejica, Novaković, Bojović (Timotijević), Gojićević, Krdžić, Božević.

Igrač utakmica: Jovan Đorđević (Slavija).

Šumadija je na Bubnju teško došla do pobede. Tutin se prikazao kao jako nezgodna ekipa i prava je sreća što je zonaš sa Bubnja ostvario pobedu.

Utakmicu je obeležio gol sa bele tačke štopera domaćih Komatine u 50.minutu, dobre odbrane golmana Tutina Herića, kao i isključenje čak tri igrača, uz vrlo dobro suđenje sudije Avramovića.

Stadion: Bubanj
Gledalaca: 100
Sudija: Dejan Avramović (Čačak )
Žuti kartoni: Milosavljević (Šumadija 1903), Ahmetović, Gusinac, Džudžević (Tutin)
Crveni karton: Belojica (Šumadija 1903), Suljović, Džoković (Tutin)
Strelci: 1:0 Kostić 5, 1:1 Džoković 11, 2:1 Komatina u 50.minutu iz jedanaesterca.

ŠUMADIJA 1903: Ćurčić, Belojica, Mimović, Dimitrijević, Komatina, Milosavljević, Kostadinović (Đorđević), Kočić (Jovanović), Kostić, Grujičić, Milošević (Petrović).

TUTIN: Herić, Jusufović, M.Hot, Suljović, DŽ.Ahmetović, Amel Hot, Čuljević, Džudžević, Džoković, Gusinac (Anes Hot), Đerlek.

Igrač utakmice: Đorđe Komatina (Šumadija 1903)

Vodojaža je nezaustavljiva. Ovog puta Grošničani su slavili na gostovanju ekipi Omladinca sa 2:1. Grbičani su jedino razočarali, pošto su poraženi u Kragujevcu od Karađorđa sa 1:0.