Rukometašice Radničkog deklasirale Zvezdu u „Jezeru“

zrk-radnicki-zvezda

Rukometašice Radničkog ubeležile su i sedamnaestu uzastopnu pobedu Super ligi Srbije, pošto su u svom „Jezeru“ deklasirale Crvenu zvezdu rezultatom 37:14 (20:7).

Od samog početka „Tigrice“ su krenule jako i iz minuta u minut penjale svoju prednost. Trener Radosavljević pružio je priliku igračicama sa manjom minutažom, koje su iskoristile tu šansu i gošće ispratile sa skoro 40 golova u mreži.

Briljirala je Anđela Janjušević sa 12 golova, Ivana Prijović postigla je 7, koliko i Jovana Dukić.

Narednog vikenda šampionke Srbije gostuju ekipi Knjaz Miloša u Aranđelovcu.

ŽRK Radnički Kragujevac – ŽRK Crvena Zvezda 37:14 (20:7)

Kragujevac
Hala:
„Jezero“.
Gledalaca: 300
Sudije: Spasoje Kolak,Stanislav Milošević
Sedmerci: Radnički 8(6), Crvena Zvezda 1(0)
Isključenja: Radnički 2 min, Crvena Zvezda 12 min

RADNIČKI: Stajković (3 odbrane), Prijović 7, Tanić 1, Radosavljević, Begović, Milošević 1, Nišavić, Tošović (11 odbrana), Balać 4, Stanisavljević 2, Risović (7 odbrana), Dukić 7, Samailović 2, Danilović 1, Janjušević 12.

CRVENA ZVEZDA: Mančić 3, Gudžić 3, Đorđević 1, Đokić 1, Anđelković 1, Đorđević 3, Ležaja (3 odbrane), Mihajlović, Sikimić 1, Sujić 1, Antonić, Vukliš (2 odbrane).

Igračica utakmice: Anđela Janjušević (Radnički)