Radnički remizirao sa Čačanima

U drugoj kontrolnoj utakmici odigranoj u sklopu priprema za prolećnu polusezonu, fudbaleri Radničkog 1923 su danas remizirali sa čačanskim Borcem. Utakmica je odigrana na pomoćnom terenu stadiona “Čika Dača“ i završena je rezultatom 1:1 (0:1).

Oba trenera, Ivančević i Bogićević, isprobali su sve igrače koje su imali na raspolaganju.

Prvoligaš iz Čačka bio je nadmoćniji tokom prvog poluvremena, koje je rešio u svoju korist pogotkom Marka Zoćevića. Mladi Čačanin je sa 25 metara raspalio po lopti, koja je zakačila prečku i završila u mreži Čančarevićevog gola.

Od prvog minuta na terenu su bila dva iskusna napadača Radničkog, Spalević i novajlija Čadikovski, koji nisu ostavili neki značajniji utisak.

U drugom poluvremenu trener Ivančević je pružio priliku sedmorici mladih igrača, koji su znatno ubrzali igru Kragujevčana. Posle par propuštenih prilika, Radnički je došao do izjednačenja. Igrao se 75. minut kada je na centaršut Beljića odlično reagovao Dejan Miljuš na prvoj stativi i savladao Bajića.

Kao što je i najavljeno, fudbaleri Radničkog pripreme za nastavak sezone nastavljaju u Turskoj. Šef stručnog štaba Radmilo Ivančević u Antaliju vodi 22 igrača i 2 golmana. Još je neizvesno da li će se na spisku putnika naći ime novalije Alhasana, koji još uvek nije dobio vizu, kao i Ivana Petrovića, koji prethodnih dana nije trenirao sa “đavolima“. Pretpostavlja se da je na probi u jednom klubu.

Radnički – Borac 1:1 (0:1)