Radnički još jednom bolji od superligaša

Fudbaleri Radničkog u četvrtom prijateljskom meču ove sezone sa superligašom Jagodinom izvojevali su pobedu rezultatom 2:1. Do drugog trijumfa u susretima sa Jagodinom Radnički je došao najviše zahvaljujući boljom igrom u prvom poluvremenu, kada su mrežu gostujućeg tima pogodili, najpre kapiten Željko Milošević, a potom sve ubojitiji, Predrag Živadinović. U nastavku, obe ekipe su zaigrale sa znatno izmenjenim sastavima u odnosu na početni, a u takvoj situaciji bolje se snašla Jagodina, koja je golom Đorđevića uspela da ublaži poraz. Novu prvenstvenu utakmicu kragujevački prvoligaš će odigrati u nedelju, kada će se na stadionu “Čika Dača“ sastati sa ekipom Big Bul Radničkog iz Šida.

Radnički 1923 – Jagodina  2:1 (2:0)

Stadion: “Čika Dača“