Porazi Kragujevčanki

Sa najdaljeg gostovanja u ovoj sezoni, igračice ŽFK Una Fortuna vraćaju se sa 6. golova u svojoj mreži. U utakmici 8.kola Prve ženske lige, ekipa trenera Zorana Milenkovića hrabro se suprostavila Subotičankama koje do sada nemaju izgubljeni bod, niti primljen gol. Kragujevčanke su odigrale prvo poluvreme diciplinovano u odbrani pa je V. Milosavljević samo jednom kapitulirala i to nakon penala koji je realizovala Šiškovićka. U nastavku otvorena igra naše ekipe i već posle 2.minuta Tenkov je prošla po desnoj strani i uvećala prednost. Treći gol je bio indentičan kao prethodni a strelac, ovog puta, Ilić. U 82.minutu, sudija Gordana Kuzmanović pokazuje ponovo na penal, nakon starta Sanje Lazić, koja je, čini se, bila van kontakta sa napadačem Spartaka. Navodno, u tom trenutku Lazićka je uputila par ružnih reči Kuzmanovićki, koja ju je isključila. U preostalih desetak minuta, domaćin je povećao prednost i pobedio sa 6:0.

Spartak Jaffa – Una Fortuna 04 6 : 0  (1 : 0)

Subotica
Stadion: Gradski
Gledalaca: 50
Glavni sudija: Gordana Kuzmanović (Lazarevac)
Pomoćnici: Nevena Veselinović, Dragana Veljković (Beograd)
Žuti kartoni: Ilić (Spartak), K. Lazić, S. Lazić, Bakić (Una Fortuna 04)
Crveni karton: S. Lazić (Una Fortuna 04)
Strelci: 1:0. Šišković 13′ (p), 2:0. Tenkov 47′, 3:0. Ilić 79′, 4:0. Đilas 82′ (p), 5:0. Šišković 86′, 6:0. Tenkov 90′.

SPARTAK: Ivanov (od 46′ Gardijan), Ilić 7, Marenić 7(od 36′ Ristić 7), Đilas 7, Jovanović 7, Adamov 7, Tenkov 7,5, Šišković 8, Radanović 7, Živković 7, Daničić 7,5. – Trener: Boris Arsić.

UNA FORTUNA 04: V. Milosavljević 6,5, Jurišević 6, Ristić 6 (od 50′ Bakić 6), Mančić 6, Smiljković 6, K. Milosavljević 5,5, Božović 6,5, S. Lazić 6, Bačević 6 (od 70′ Radovanović), K. Lazić 6,5, Marković 6.  – Trener: Zoran Milenković.

Naredne nedelje, ŽFK Una Fortuna dočekuje ekipu Lemind Lavice iz Leskovca.

Drugi kragujevački sastav u Prvoj ženskoj ligi, ekipa Sušice, poražena je u Kragujevcu od LASK-a iz Lazarevca sa 5:1.
Pogledajte rezultate i tabelu Prve ženske lige.