Poraz Kragujevčanki

U utakmici osmine finala Kupa Srbije u odbojci za seniorke večeras je u balon sali Artema u Kragujevcu ekipa Kleka savladala domaćina Smeč 5 rezultatom 3:1. Kragujevčanke su dobile prvi set na razliku 28:26 posle pola sata igre iako su imale prednost i više od 6 poena razlike.Međutim, neshvatljivim greškama, padom koncentracije i velikim brojem smečeva van terena dovele su sigurno vođstvo u opasnost. Ista slika ponovila se u drugom i trećem setu u kome su domaće dodale i mnoštvo servis grešaka pa mlada ekipa kleka to koristi i dobija te periode igre u svoju korist 25:23 i 25:18 .

U četvrtom setu trener Smeča 5 Bojan Marinković uvodi drugu postavu koja je pružila dostojan otpor favorizovanim gošćama, koja ruku na srce, i nisu pružile neku dopadljivu igru ali su uspele da i ovaj set pobede sa 25:16 i plasiraju se u četvrt finale Kupa Srbije u odbojci za seniorke.

Smeč 5 – Klek   1 : 3  (28:26, 23:25, 18:25, 16:25)

Sala: “Artem“