Pobeda u Artemu

Odbojkašice Smeča 5, savladale su večeras u balon sali Artema ekipu Spartaka iz Ljiga sa 3:1 u petom kolu Prve savezne lige za seniorke. Teže od očekivanog Kragujevčanke su savladale neugodnu ekipu iz Ljiga. Relativno lako dobiven prvi set (25:14) nakon samo 20 minuta igre. Sa dosta promena i pregršt uzbuđenja Kragujevčanke uspevaju da nadvise renomiranu i iskusnu ekipu .

Ali, nije sve išlo glatko u drugom delu utakmice. Sigurno vođstvo domaćih, gošče stižu i na kraju prestižu 25:23. Neizvesno do poslednjeg trenutka sa po tri neiskorišćene set lopte, četvrti deo susreta posle 31 minuta pripada igračicama Smeča 5, 29:27. I onda uz dosta naprezanja stiže se i do četvrtrog seta, koji više nego zaskuženo pripada domaćim odbojkašicama, za konačnih 3:1.