Pazarci se prošetali kroz Kragujevac

omladinci-radnickog

Omladinci Novog Pazara su sasvim zasluženo i ubedljivo savladali vršnjake iz kragujevačkog Radničkog na startu nove sezone u Omladinskoj ligi Srbije – 1:4 (0:3).

Meč na „Čika Dači“ bio je odlučen već nakon prvih 45 minuta. Gosti su do vođstva došli u 21. minutu preko Aljagića. Isti igrač je desetak minuta ranije pogodio stativu.

U 29. minutu Ibrahimović duplira vođstvo svog tima nakon efektnog soloprodora i preciznog udarca u same rašlje gola Radničkog, da bi Hazirović u samom finišu prvog dela igre faktčki odlučio pobednika, nakon dobre asistencije Bajrampića.

Da je na pomolu rezultatska katastrofa indisponiranih „Đavolčića“ potvrdio je Avdić u 67. minutu, kada je postigao i četvrti gol za svoj tim.

Do kraja meča Kragujevčani uspevaju da stignu do počasnog pogotka u 77. minutu preko mladog Markovića.

Ovaj rezultat omladinaca Radničkog 1923 je još jedna potvrda teške situacije u klubu i ukoliko se nešto ne promeni u skorije vreme, pitanje je da li će „Đavolčići“ uspeti da opstanu u Omladinskoj ligi Srbije.

Radnički 1923 – Novi Pazar 1:4 (0:3)

Stadion: “Čika Dača“
Gledalaca: 200.
Sudija: Petar Piper (Čačak)
Pomoćnici: Ivan Nikitović, Pavle Piper (obojica iz Čačka)
Strelci: 0:1 Alijagić 21, 0:2 Ibrahimović 29, 0:3 E. Hazirović 45, 0:4 Avdić 67, 1:4 Marković u 77. minutu.

RADNIČKI 1923: Najdanović, Obradović, Lazarević (Jotović), Marković, Ilić, Milojević, Trajković, Božović (Milovanović), Srećković (Goljović), Lukić (Veselinović), Gavrović. Trener: Milan Živković.

NOVI PAZAR: Nikiforović (Paučinac), Kitić (Kunićanin), Ibrahimović, Đonović, Đenefendić, E. Hazirović, Avdić (Skenderović), Đamović (Smajović), Hadžibulić, Bajramlić (Ademović), Alijagić (H. Hazirović). Trener: Ivan Jovanović.

Igrač utakmice: Ensar Bajramlić

Izvor: Željko Marinković