Odbojkašice Radničkog se pobedom oprostile od svojih navijača

žok radnickiOdbojkašice Radničkog zabeležile su jedanaestu pobedu u sezoni, u okviru premijernog meča pretposlednjeg, 21. kola Prve lige Srbije. One su u hali „Park“ nadigrale slabašni Libero iz Čačka sa 3:1 (25:11, 25:11, 18:25, 25:17) i tako se pobedom oprostile od svojih navijača za ovu sezonu.

Radnički se nakon dva ubedljivo dobijena seta malo opustio u trećem periodu, tek toliko da malo produži nadu gošćama iz Čačka, ali su već u narednom setu izabranice trenera Mirka Ristovića postavile stvari na pravo mesto. Ovom pobedom Kragujevčanke su uvećale svoj bodovni saldo na 33 poena i tako se učvrstile na 7. mestu prvenstvene tabele. Ovo je bio treći uzastopni trijumf „crvenih“ i ostaje žal za svim onim neplaniranim porazima u jednom delu sezone, obzirom da su odbojkašice Radničkog u poslednjih par kola pokazale da imaju zavidan igrački kvalitet.

U poslednjem kolu, u utakmici bez većeg rezultatskog značaja, Radnički će gostovati ekipi Futoga.