Novosađanke slavile na „Čika Dači“

Fudbalerke Radničkog 1923 poražene su na svom terenu od novosadske Vojvodine, u utakmici 13. kola Super lige Srbije za žene – 0:2 (0:1).

Mreža kragujevačkog superligaša prvi put se zatresla u 31. minutu, kada je Dušica Petrović lepim udarcem iz okreta obezbedila gošćama iz Novog Sada početnu prednost.

Ovaj rezultat bio je aktivan do 79. minuta, kada je Ivana Malijar udarcem sa dvadesetak metara prevarila golmana Radničkog 1923 Ivanu Mijailović.

Kragujevčanke su nakon ovog poraza ostale prikovane za šestu poziciju na tabeli sa dvanaest osvojenih bodova, koliko je sakupio i sedmoplasirani Zemun.

U poslednjem kolu ligšakog dela takmičenja Kragujevčanke očekuje gostovanje šampionu države i lideru na tabeli, ekipi subotičkog Spartaka.

ŽFK RADNIČKI – ŽFK VOJVODINA 0:2 (0:1)