Novi neuspeh odbojkašica Kraguj-Radničkog

Odbojkašice Kraguj-Radničkog nastavile su sa porazima u Prvoj ligi Srbije i ovog vikenda. Kragujevčanke su u meču 13. kola poražene na gostovanju ekipi Smedereva sa 0:3 (10:25, 18:25, 13:25), čime se dodatno umanjile šansu za opstanak u ovom rangu takmičenja.

Smederevke su prilično lako stigle do celog plena. Odbojkašice Kraguj-Radničkog su nešto jači otpor pružile samo u drugom setu, ali nedovoljno za bilo kakav značajniji otpor.

Kraguj-Radnički je jedina ekipa bez pobede u Prvoj ligi Srbije, sa trinaest poraza iz isto toliko odigranih mečeva. Kragujevčanke su od početka sezone uspele da osvoje svega dva seta i to u susretu sa Gimnazijalcem, kada su upisale i jedini bod u dosadašnjem delu takmičenja.

U 14. kolu mlade odbojkašice Kraguj-Radničkog ugostiće Omladinac iz Novih Banovaca.