Nova „petarda“ „Đavola“

fk-radnicki-2015

Samo dan nakon ubedljive pobede nad čačanskim Parmencom od 5:0, fudbaleri Radničkog 1923 su „petardirali“ i ekipu Omladinca iz Donje Rače.

Kao i na jučerašnjem susretu, trener Kragujevčana Neško Milovanović pružio je šansu svim raspoloživim igračima.

Na prvi gol čekalo se do 20. minuta, kada je loptu u mrežu Omladinca smestio Dejan Miljuš. Pet minuta pre kraja  prvog poluvremena domaćin je udvostručio prednost preko Lazara Petrovića.

U 55. minutu Dejan Miljuš postiže svoj drugi gol na meču za 3:0. Lazar Veselinović je u 80. minutu povisio prednost Kragujevčana na 4:0, da bi konačan rezultat postavio, baš kao i juče, Vasilije Veljko Milovanović u 85. minutu.

Radnički 1923 – Omladinac Donja Rača  5:0 (2:0)

Stadion: “Čika Dača“
Gledalaca: 50.
Sudija: Nikola Stevanović (Kragujevac)
Strelci: 1:0 Dejan Miljuš 20, 2:0 Petrović 40, 3:0 Dejan Miljuš 55, 4:0 Veselinović 80, 5:0 Milovanović u 85. minutu.

RADNIČKI 1923: Kostić, Marinković, Samailović, Tatović, Miletić, Gavrilović, Trajković, Nedeljković, Ćosić, Goljović, Andrić. Igrali su još: Živanović, Spasojević, Petrović, Stević, B. Miljuš, Aleksić, Urošević, Andrić, D. Miljuš, Popović, Vilotijević, Nikolić, Srećković, Milojević, Maksimović, Milovanović, Veselinović.

OMLADINAC (DONJA RAČA): Sremčević, Trifunović, Glišić, Ivošević, Marinković, Stanojević, Stoiljković Lj., Stoiljković N., Vučetić, Grbić, Marković. Igrali su još: Stamenković, Petrović, Radanović, Bakajac, Kočić, Golubović, Stanojević.