Nedorasle Prijepoljčanke

Lakše nego na treningu odbojkašice Radničkog rešile su kao domaćin svoj meč sedmog kola Prve lige, pobedivši sa 3:0 ekipu Puteva-Trendtexa iz Prijepolja. Prvi set osim pobede domaćih sa 25:19, obeležila je dužina od čak 44 minuta. Jer, kod vođstva Kragujevčanki sa 12:10 u jednom bloku slomila je prst kapiten gošći Jasminka Hamzić. Ona je čekajući hitnu pomoć više puta padala u nesvest, ali je na sreću sve završeno u najboljem redu. Skromna ekipa gošći  bez pomoći jedne od glavnih igračica bila je lak plen Radničkom. Zašto su se u pojedinim deonicama utakmice mučile, iako po rezultatima u ostala dva seta 25:17, i 25:12 to ne izgleda tako, krive su domaće igračice.

Ali, važna je pobeda, tri nova boda i to što se i naredna tri kolo igra u svom gradu. Jer, u osmom kolu su domaćin renomiranoj ekipi Vizure Super Nove iz Beograda, zatim ih kao gošće čeka gradski derbi sa ekipom Smeča 5. U predposlednjem kolu odbojkašice Radničkog će u hramu kragujevačke odbojke, sali Osnovne škole Stanislav Sremčević dočekati Varadin BMG Gradnju iz Petrovaradina.