Sportski vikend

NEDELJA 08.05.2011.

KOŠARKA

Letnja liga grupa B – 1. Kolo
Sala OŠ Karađorđe, Topola, 18,00 sati: Karađorđe – Knjaz

FUDBAL

Prva liga Srbije – 27. Kolo
Stadion Čika Dača, 17,00 sati: Radnički 1923 – Big Bul Radnički (Šid)

Zona Morava – 24. Kolo
Stadion u Grošnici, 16,00 sati: Vodojaža – Orlovac

Pionirska liga Morava – 24. Kolo
Stadion u Kniću, 11,00 sati: Marjan – Šumadija 1903

Prva Gradska liga – 26. Kolo

Stadion u Malim Pčelicama, 16,00 sati: Seljak – Cerovac
Stadion u Velikim Krčmarima, 16,00 sati: Šumadinac – Srbija
Stadion u Sušici, 16,00 sati: Sušica – Budućnost
Stadion u Desimirovcu, 16,00 sati:Sloga – Jadran
Stadion u Čumiću, 16,00 sati: Šumadija – Jedinstvo
Stadion u Koloniji, 16,00 sati: Kolonija – Erdoglija 1931
Stadion u Vinogradima, 16,00 sati: Vinogradi DB – Sloga (L)
Stadion u Košutnjaku, 16,00 sati: Košutnjak – Maršić

Druga Gradska liga – 23. kolo

Stadion u Donjoj Sabanti, 16,00 sati: Kolektiv – Bagremar
Stadion u Botunju, 16,00 sati: Botunje – Šumarice 2008
Stadion u Korićanima, 16,00 sati: Korićani – Hajduk
Stadion u Cvetojevcu, 16,00 sati: Seljak – Dobrača
Stadion u Đuriselu, 16,00 sati:Đuriselac – Azbest

Treća Gradska liga – 16. kolo

Stadion u Teferiču, 16,00 sati:Mladost Teferič – Studenac
Stadion u Kutlovu, 16,00 sati: Kutlovo – Trmbas
Stadion u Pajazitovu, 16,00 sati: Mladost – Borac
Stadion na Bubnju, 16,00 sati: Zastava – Velike Sugubine
Stadion u Divostinu, 16,00 sati:Divostin – Stari Momci

Omladinska Gradska liga – 14. kolo

Stadion u Cerovcu, 10,00 sati: Cerovac – Srbija
Stadion u Beloševcu, 10,00 sati: Pobeda Beloševac – Sloboda

Kadetska Gradska liga – 14. kolo

Stadion u Malim Pčelicama, 10,00 sati: Seljak – Sloga (D)
Stadion u Bresnici, 10,00 sati: Slavija – Erdoglija 1931
Stadion u Vinogradima, 10,00 sati: Vinogradi DB – Šumadija 1903
Stadion u Ilićevu, 10,00 sati: Maršić – Sloga (L)

Pionirska Gradska liga – 24. kolo

Stadion na Bubnju, 9,00 sati: Šumadija 1903 – Vodojaža
Stadion u Resniku, 10,00 sati: Budućnost – Pobeda Beloševac
Stadion u Palilulama, 10,00 sati: Kraguj – Arsenal
Stadion u Stragarima, 11,00 sati: Azbest – Sušica
Stadion u Cerovcu, 12,00 sati: Cerovac – Slavija

Gradska liga petlića – 18. kolo

Pomioćni stadion Čika Dače, 9,00 sati: Radnički  1923 II – Junior
Stadion na Bubnju, 9,00 sati: Šumadija 1903 II – Karađorđe
Stadion Sportski centar Duljaj, 10,00 sati: Duljaj – Feniks

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *