Minimalac Kragujevčana protiv komšija iz Čačka

Kadeti Radničkog zabeležili su pobedu protiv vršnjaka iz čačanske Slobode minimalnim rezultatom 1:0 (0:0).

Nakon što su u prošlom kolu, na startu sezone, remizirali sa još jednim čačanskim timom, ekipom Borca, kadeti Radničkog su u veoma izjednačenom meču danas ipak uspeli da trijumfuju protiv Slobode.

U prvom poluvremenu gosti su ostavili znatno bolji utisak, a najbolju šansu da zatresu mrežu Najdanovića imali su u 7. minutu utakmice, ali je Grbović pogodio prečku.

Presudan trenutak bio je ulazak Veselinovića u drugom poluvremenu, koji je doneo pomak u igri Kragujevčana. Upravo je Veselinović bio arhitekta jedinog gola na meču u 80. minutu, pošto je na njegov sjajno izveden korner maestralno reagovao Dobrić i odličnim udarcem iz trka doneo tri boda Radničkom.

U narednom kolu kadeti Radničkog gostuju Napretku u Kruševcu.

Radnički 1923 – Sloboda (Č) 1:0