Lavice odnele važne bodove

U 9.kolu Prve savezne lige, ŽFK Una Fortuna poražena je danas na svom terenu sa 1:0. od ekipe Lemind Lavice. Gošće iz Leskovca su bukvalno jednom uputile loptu na gol Kragujevčanki i ostvarile pobedu. Strelac je bila Andrijević, 5.minuta nakon što je ušla u igru. Šutirala je sa nekih dvadesetak metara i pogodila mrežu Vanje Milosavljević. “Fortunašice“ su tokom utakmice imale više prilika a najzreliju za izjednačenje propustila je Krisitna Božović u poslednjem minutu utakmice kada je sa manje od metar, glavom šutirala preko gola. Sudija Ašanin sa svojim pomoćnicima više nego korektno je obavila svoj posao.

Una Fortuna 04 – Lemind Lavice   0 : 1 (o:0)