KVK Radnički se osamio na čelu tabele

KVK RadnickiI u trećem kolu Prve B lige Srbije, KVK Radnički bio je ubedljiv, ovoga puta na prvom gostovanju u sezoni, ekipi Dorćola, rezultatom 12:4.

Posle uvodnog ispitivanja snaga, Kragujevčani su blagu prednost stekli u prvoj četvrtini (2:1), a onda su furioznom igrom do odlaska na veliki odmor otklonili sve dileme oko pobednika – 9:2.

U nastavku susreta mlada kragujevačka ekipa uspešno je održavala prednost i zasluženo došla do nova tri boda.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Dušan Panajotović, Novak Bojović i Luka Bosić sa po dva gola, a u strelce su se upisali još Nemanja Stanojević, Vukašin Ganić, Vuk Jelača, Ivan Bogdanović, Uglješa Panić i Nemanja Radovanlija.

Ekipi Dorćola ovo je bio prvi poraz, pa je Radnički sada sam na čelu tabele, sa maksimalnim učinkom.

Izvori foto: Igor Lazarević