Kragujevčanima ni bod u Nišu

Posle serije od šest pobeda, fudbaleri Radničkog pretrpeli su prvi poraz u prolećnom delu prvenstva Prve lige. U meču 24. kola, kao gosti izgubili su od niškog Sinđelića sa 1:0. Domaći tim je gol postigao u samom finišu meča preko Jovanovića. Prethodno, kragujevački tim je u 30. minutu utakmicu imao veliku šansu da dođe u vođstvo, ali tada Miloš Lepović nije iskoristio jedanaesterac, omogućivši golmanu Sinđelića Zdravkoviću da se istakne.

Posle poraza u Nišu, Radnički je ostao na drugom mestu na tabeli, ali sada za vodećim BASK-om zaostaje šest, dok se trećeplasirani Novi Pazar primakao na četiri boda razlike. Zbog uskršnjih praznika, Radnički će utakmicu narednog, 25. kola odigrati u utorak 26. aprila od 16 časova i 30 minuta, a rival će na stadionu „Čika Dača“ biti ekipa Proletera.