Kragujevčani izvukli remi protiv Šapčana

Pioniri Radničkog igrali su nerešeno 1:1 sa ekipom Savacijuma u 4. kolu Pionirske lige Srbije.

Kragujevčani su neprijatno iznenadili svojom igrom na ovom susretu. Dozvolili su gostima iz Šapca da prvi dođu do pogotka, a onda su jurili rezultat.

Radnički je preko Đurovića mogao da dođe u vođstvo u 40.minutu, ali je njegov centaršut iz kornera završio na prečki .

U 60. minutu posle odlično izvedenog kornera Arnautovića Brus je glavom loptu sproveo u mrežu Kragujevčana.

Radnički je u samom finišu susreta uspeo da dođe do boda. Đukanović je igrao rukom u svom kaznenom prostoru a sudija Višnjićeva je pokazala na penal. Siguran egzekutor bio je Đurović.

Radnički 1923 – Savacijum 1:1 (0:0)

Prvi pomoćni teren: Čika dače