Kik-bokseri Radničkog zablistali na šampionatu države

Tri titule osvojili su kik-bokseri kragujevačkog Radničkog na nedavno završenom prvenstvu države u K1 disciplini, koje je održano u Senti, uz učešće 200 takmičara iz 50 klubova.

Lazar Vesković bio je bez premca u kategoriji starijih juniora do 67 kilograma, Strahinja Savić je trijumfovao u konkurenciji starijih juniora do 60 kilograma, dok je Đorđe Dimitrijević bio najuspešniji u nadmetanju mlađih juniora do 67 kilograma.

Pored tri zlatne, takmičari kragujevačkog kluba su iz Sente doneli i po jednu srebrnu i bronzanu medalju. Milici Popović pripalo je srebro u konkurenciji starijih juniorki do 60 kilograma, dok je Jovan Smilić osvojio bronzu u A klasi seniora do 75 kilograma.

U Kik-boks klubu Radnički su prezadovoljni rezultatima svojih takmičara, koji su u vrlo jakoj konkurenciji pokazali svoj kvalitet i doneli u Kragujevac pet medalja, od toga tri zlatnog sjaja.

Nažalost, zbog visokih troškova takmičenja mnogi kik-bokseri Radničkog ostali su uskraćeni za učešće na ovom prvenstvu, ali će svakako imati priliku da se dokažu na nekim budućim nadmetanjima.