Kadetima Radničkog samo bod protiv “Romantičara“

Kadeti Radničkog osvojili su bod kao domaćini u meču 22. kola Kadetske lige Srbije protiv OFK Beograda (1:1).

Gosti su kontrolisali igru, dok je domaćin stvarao prilike, ali ih nije realizovao, pa su na kraju i jedni i drugi morali da se zadovolje bodom.

Radnički je poveo u 14. minutu preko Ratkovića na asistenciju Dobrića. Bila je to lepa akcija koju je lob udarcem sjajno završio Ratković. Od tog trenutka gostu su preuzeli inicijativu i u 32.minutu stigli do izjednačenja. Duronjić je oštro šutirao, Najdanović je kratko odbio loptu, pravo na nogu Jankovića, koji je bio siguran egzekutor.

U drugom delu zrelije prilike za domaćina, koje nisu iskorišćene. Kadeti Radničkog 1923 su i dalje šesti na tabeli, sada imaju 33 boda. Narednog vikenda odmeriće snage sa vršnjacima Slobode Point u Užicu.

Radnički 1923 – OFK Beograd 1:1 (1:1)

Prvi pomoćni teren: Čika Dače