Još jedan remi fudbalera Radničkog

Fudbaleri Radničkog, u pretposlednjoj proveri na pripremama u Bečićima igrali su nerešeno sa crnogorskim ligašem FK Petrovac 1:1. Bila je ovo do sada najteža provera izabranika trenera Čapljića, na pripremama u Crnoj Gori. Svih 90 minuta igralo se dosta čvrsto i borbeno. U prvom delu igre postignuti su golovi, dok je drugo poluvreme bilo zanimljivije sa puno prilika za gol, na obe strane, ali su mreže mirovale. Radnički je i danas stvorio dosta prilika, ali je izostala koncentracija u presudnim trenucima.

FK Radnički 1923 – FK Petrovac 1:1 (1:1)

BUDVA
SC “Jаz“
Gledalaca: 50
Sudija: Jelić (Budva).
Strelci: 1:0. Đurđević 12.min, 1:1. Jovović 44.minut.

RADNIČKI 1923: Trifunović, Božović, Milošević, Tintor, Ristić, Lepović, Stojaković, Maksimović, Đurđević, Spalević. Drugo poluvreme: Čančarević, Krmar, Kostić, Nedović, Opančina, Aleksić, Živanović, Petrović, Živadinović, Stefanović, Karamatić. Trener: Vlado Čapljić.

PETROVAC: Braić, Nenezić, Mikelj, Stanišić, Čelebić, Golubović, Marković, Graović, Mumović, Zvicer, Jovović.

Poslednju proveru na pripremama u Bečićima, fudbaleri Radničkog, imaće sutra od 13.00 časova, na terenima Jaza, kada će za protivnika imati, starog poznanika, ekipu Mogrena.