Datum: Mesto: Događaj:
09. januar Lazarevac Odbojka (ž), Viner liga, 11. kolo:
20:00 SPC „Kolubara” Kolubara – Kraguj 0:3
10. januar Kragujevac Vaterpolo, Triglav liga, 11. kolo:
19:00 Bazen SC “Park“ Radnički – Jadran 10:5
10. januar Kragujevac Odbojka (m), Viner liga, 11. kolo:
19:00 Hala Jezero Radnički – Đerdap 3:1
10. januar Kragujevac Košarka (ž): Prva liga, 13. kolo:
17:00 Hala „Gordana Goca Bogojević“ Šumadija – Radnički 87:78
12. januar Kragujevac Odbojka (ž): Pionirke 2000. godište
09:00 Sala OŠ “S. Sava“ i OŠ “S. Sremčević“ VIII Božićni turnir, prvi dan
13. januar Kragujevac Odbojka (ž): Pionirke 2000. godište
09:00 Sala OŠ “S. Sava“ i OŠ “S. Sremčević“ VIII Božićni turnir, drugi dan
14. januar Kragujevac Vaterpolo: Liga šampiona, 3. kolo:
16:30 Bazen SC “Park“ Radnički – Barseloneta 12:7
17. januar Šabac Rukomet (ž): Superliga, 8. kolo:
18:00 SC Gimnazija Medicinar – Radnički 34:41
17. januar Kragujevac Košarka (ž): Prva liga, 14. kolo:
17:00 SC “Park“ Radnički – Radivoj Korać 41:82
17. januar Maribor Vaterpolo: Triglav liga, 12. kolo:
19:00 Bazen “Pristan“ AVK Branik – Radnički 9:16
17. januar Inđija Odbojka (m): Viner liga, 12. kolo:
19:00 Hala sportova „Inđija“ Inđija – Radnički 0:3
17. januar Kragujevac Odbojka (ž): Viner liga, 12. kolo:
20:00 SC “Park“ Kraguj – Železničar 1:3
17. januar Kosjerić Odbojka (ž): Prva liga, 12. kolo:
19:00 Sala Tehničke škole Crnokosa – Radnički 3:1
18. januar Subotica Košarka (ž): Prva liga, 14. kolo:
15:00 Hala Dudova šuma Spartak – Šumadija 44:49
21. januar Kragujevac Rukomet (ž): Superliga, 9. kolo
19:00 Hala Jezero Radnički – Kikinda 40:22
21. januar Vrbas Košarka (ž): Prva liga, 15. kolo:
19:30 CFK Drago Jovović Vrbas Medela – Radnički 78:74
21. januar Kragujevac Košarka (ž): Prva liga, 15. kolo:
20:00 SC “Park“ Šumadija – Vršac Swisslion 66:68
22. januar Kragujevac Odbojka (m): Viner liga, 13. kolo:
19:00 Hala Jezero Radnički – Mladi radnik 3:0
24. januar Kragujevac Košarka (ž): Prva liga, 16. kolo:
17:00 SC “Park“ Radnički – Šabac 58:57
24. januar Zrenjanin Rukomet (ž): Superliga, 10. kolo:
18:00 Kristalna Dvorana Proleter SP – Radnički 22:34
24. januar Beograd Odbojka (ž): Viner liga, 13. kolo:
20:00 SD „Radnički“. Radnički – Kraguj 3:0
24. januar Kragujevac Vaterpolo: Triglav liga, 13. kolo:
17:15 Bazen SC “Park“ Radnički – Primorje 8:8
24. januar Kragujevac Odbojka (ž): Prva liga, 13. kolo:
19:00 OŠ Stanislav Sremčević Radnički – Srem Tempo 1:3
25. januar Beograd Košarka (ž): Prva liga, 16. kolo:
18:30 Sala Basket Siti Crvena zvezda – Šumadija 67:72
28. januar Breša Vaterpolo: Liga šampiona, 4. kolo:
20:30 Bazen: Pompijano Breša – Radnički 9:6
31. januar Kragujevac Odbojka (ž): Viner liga, 14. kolo:
20:00 SC “Park“ Kraguj – Crvena zvezda 0:3
31. januar Novi Pazar Odbojka (m): Viner liga, 14. kolo:
19:00 Hala: „Pendik” Novi Pazar Junior – Radnički 3:0
31. januar Kragujevac Rukomet (ž): Superliga, 11. kolo:
18:00 Hala Jezero Radnički – MinAqua Vojvodina 37:21
31. januar Kragujevac Košarka (ž): Prva liga, 17. kolo:
17:00 SC “Park“ Šumadija – Vojvodina NS 76:68
31. januar Beograd Košarka (ž): Prva liga, 17. kolo:
19:00 Hala Sportova Partizan – Radnički 80:56
31. januar Zagreb Vaterpolo: Triglav liga, 14. kolo:
18:30 SP “Mladost“ Mladost – Radnički 6:10
31. januar Valjevo Odbojka (ž): Prva liga, 14. kolo:
19:00 SH Valjevo Valjevo – Radnički 3:0