Gradski kup: U finalu Pobeda i Vodojaža

Pobeda je finalista gradskog Kup-a. U finalu će se sastati sa zonašem Vodojažom, koja je pobedila gradskog trećeligaša Veliku Sugubinu rezultatom 4:0.

Obe ekipe na teren su izašle sa gotovo rezervnim sastavima i to se osetilo u igri. Nakon miroljubivog poluvremena srpskoligaša Pobedu u vođstvo je doveo štoper Jeremić u 65.minutu.

Na 1:1 izjednačio je je Grujičić u 79.minutu, i u ovu utakmicu uneo dozu neizvesnosti. Ipak, Pobeda dolazi do pobede devet minuta pre kraja utakmice preko raspoloženog Vukomanovića i time opravdava ipak renome srpskoligaša.

Šumadija 1903 – Pobeda 1:2 (0:0)

Stadion: Bubanj