Druga recka Sušičana

Fudbaleri Sušice upisali su i drugu pobedu u novoj sezoni Srpske lige Zapad, prvu na svom terenu. Tim Miroslava Stakića ovoga puta bio je bolji od povratnika u srpskoligaški rang takmičenja, Železničara iz Lajkovca – 2:0 (1:0).

Kragujevčani su do početne prednosti došli u 28. minutu pogotkom iskusnog golgetera Nenada Đurđevića, koji je bio brži i spretniji od mladog golmana Železničara Bojana Petrovića.

Ovaj rezultat bio je na snazi sve do 71. minuta, kada je Lazar Vulić na prilično efektan način duplirao vođstvo „plavih“ sa Sušičkog brda.

Sa maksimalnih šest bodova iz dva odigrana kola, Sušičani se nalaze na deobi prvog mesta na tabeli, zajedno sa Mladim radnikom 1926 iz Požarevca i ekipom Budućnosti Krušik 2014 iz Valjeva.

U sledećem kolu ekipu Miroslava Stakića očekuje gostovanje Šumadiji u Aranđelovcu.

Pre toga, fudbaleri Sušice će u sredu, 26. avgusta, biti domaćini užičkoj Slobodi u polufinalnoj utakmici Kupa FSRZS.

SUŠICA – ŽELEZNIČAR 2:0 (1:0)