Đurđević i Božović matirali Požarevljane

Pogocima kapitena Vladimira Božovića i iskusnog napadača Nenad Đurđevića, fudbaleri Sušice savladali su požarevački Mladi radnik 1926 u derbiju 11. kola Srpske lige Zapad – 2:0 (0:0).

U prvih 45 minuta mreže su mirovale, da bi konačno u 55. minutu kapiten Sušice Vladimir Božović uspeo da nadmudri gostujućeg čuvara mreže Dizdarevića.

Rezultatski deficit primorao je Požarevljane da zaigraju malo hrabrije i otvorenije, pa su tako u dva navrata pripretili udarcima sa distance, ali je golman Sušice Pešić bio na visini zadatka.

Sve dileme oko pobednika otklonio je Nenad Đurđević pogotkom iz kaznenog udarca u 87. minutu za peti trijumf Sušičana u sezoni i skok sa sedme na petu poziciju srpskoligaške tabele.

Novi takmičarski izazov ekipu trenera Miroslava Stakića očekuje već u subotu na gostovanju užičkoj Slobodi.

SUŠICA – MLADI RADNIK 1926 2:0 (0:0)