Đorđe Dimitrijević kadetski prvak države u kik-boksu

Mladi kik-bokser Radničkog Đorđe Dimitrijević okitio se zvanjem kadetskog prvaka države u disciplini K-1 na nedavno održanom Prvenstvu Srbije za seniore, juniore i kadete u Obrenovcu.

Dimitrijević je trijumfovao u kategoriji takmičara do 63,5 kilograma, savladavši u finalnoj borbi Slavišu Nikolića iz Kik-boks kluba Gvardija-Modriča.

Podsetimo, mladi kik-bokser Radničkog je samo nedelju dana ranije trijumfovao na Prvenstvu centralne Srbije u Kruševcu, kada je proglašen i za najboljeg takmičara u uzrastu kadeta.

Medalju sa državnog prvenstva poneo je još jedan član Kik-boks kluba Radnički Jovan Smilić, koji je u A klasi seniora do 81 kilograma osvojio bronzano odličje.

Treći predstavnik kragujevačkog kluba na ovom prvenstvu Lazar Vesković, koji se nadmetao u konkurenciji juniora do 63,5 kilograma, nije uspeo da se umeša u borbu za neku od medalja.