„Đavolčići“ deklasirani u Beogradu

omladinci-radnicki-sloboda

Omladinci Radničkog 1923 u samo par dana doživeli su dva teška poraza. Nakon debakla od ekipe Novog Pazara u Kragujevcu (1:4), „Đavolčići“ su pretrpeli pravu rezultatsku katastrofu na gostovanju protiv ekipe OFK Beograda – 1:8 (0:5).

Već nakon prvih dvadesetak minuta igre tim sa Karaburme je vodio sa ogromnih 4:0 i to je bio znak da će Kragujevčani pretrpeti pravu bruku. Do kraja poluvremena pogodio je i Denković za 5:0, da bi u drugom poluvremenu mrežu gostiju nastavili da rešetaju Branković, Janković i Stojaković.

Lukić je u 73. minutu postigao počasni gol za omladince Radničkog, ali nedovoljno da spere gorak ukus sa ovog gostovanja.

U 3. kolu Omladinske lige Srbije, omladinci Radničkog 1923 dočekaće za vikend ekipu Brodarca.

OFK Beograd – Radnički 1923 8:1 (5:0)

BEOGRAD
Omladinski stadion
Sudija: Bojan Krstić (Beograd)
Strelci: 1:0 Belaković 3, 2:0 Denković 9. (iz jedanaesterca), 3:0 Janković 12, 4:0 Gigić 23, 5:0 Denković 38, 6:0 Branković 51, 7:0 Janković 62, 8:0 Stojaković 71, 8:1 Lukić u 73. minutu za Radnički 1923.

OFK BEOGRAD: Miković, Šarenac, Branković, Batinica, Gočanin, Šiškov, Martinović, Belaković, Gigić, Janković, Denković. Igrali su još: Veškovac, Petrović, Stojaković, Masdimović, Nokić.

RADNIČKI 1923: Đorđević, Obradović, Milojević, Marković, Ilić, Trajković, Milovanović M., Goljović, Jotović, Gavrović, Lukić. Igrali su još: Milovanović V., Lazarević, Todorović, Raićević, Slavković, Veselinović.