Beloševčani bolji od Lajkovčana

U 19. kolu Srpske lige “Zapad“, fudbaleri Pobede iz Beloševca ostvarili su pobedu na svom terenu nad vrlo dobrom ekipom Železničara sa 3:1 (2:0).

Demir Avdić, foto: M. Jovičić

Domaćinu je prednost doneo Avdić kada je u 13. minutu iskoristio grešku mladog golmana Lajkovčana, Terzića i glavom postigao gol.

Na 2:0 povisio je Marković nakon odlično izvedenog centaršuta Stojanovića. Gosti su u finišu utakmice uspeli da smanje preko Stankovića, da bi konačan rezultat utakmice postavio rezervista Rakić na pas Radojičića.

Ovom pobedom Beloševčani su ostali na šestom mestu sa 29 bodova, a u narednom kolu pred ekipom Pobede je veliko iskušenje kada gostuju drugoplasiranoj Mačvi u Šapcu.

Stadion: kraj pruge u Beloševcu.
Sudija: Sava Stefanović (Šabac).
Strelci: 1:0 Avdić 13, 2:0 Marković 44, 2:1 Stanković 82, 3:1 Rakić u 88. minutu.
Žuti kartoni: Nikolić, Marković, Milosavljević, Vukomanović (Pobeda), Živković, Jeremić (Železničar).

POBEDA: Trifunović, Opančina, Bjelanović, Stepanović, Stojanović (Radojičić), Marković, Kilibarda, Nikolić, Milosavljević (Rakić), Vukomanović, Avdić (Vita Bubanja).

ŽELEZNIČAR: Terzić, Živković, Jovanović, Obradović (Radivojević), Ašković, Marjanović, Stanković, Marković (Jeremić), Ljubičić, Radovančević, Tomić (Milić).

Igrač utakmice: Demir Avdić (Pobeda).