Bagremar sigurno gazi

Fudbaleri Bagremara ostvarili su ubeljivu pobedu nad Botunjem od 3:0, u utakmici 18. kola Druge gradske lige FSGKG.

Bagremar nezaustavljivo grabi ka Prvoj gradskoj ligi, i samo neke tehničke stvari mogu ga udaljiti od ovog ranga takmičenja.

Klub koji i dalje igra sve utakmice na drugim terenima, a na svoj čeka više od 10 godina, koji je pretrpeo znatne promene pred sam početak drugog dela prvenstva, pogotovo u stručnom kadru, kada je ekipu morao preuzeti dojučerašnji igrač Nebojša Perišić, i dalje nesmetano ostvaruje pobede.

Savladano je Botunje ubedljivim rezultatom, i ovo je već treća pobeda sa maksimalnim učinkom. Tvorac ove pobede sigurno je iskusni Stevanović „Bala“ sa dva prelepa gola, pogotovo drugi u 56.minutu kada je uspeo da lobuje golmana Maksimovića. Pobedu je overio Sekulić volej udarcem u 63.minutu.

OFK Bagremar ima 5 bodova prednosti u odnosu na prvog pratioca Srbije iz Ilićeva. U sledećem kolu lider gostuje Kutlovu i tu će se pokazati koliko je sposoban da zadrži vrh tabele.

OFK Bagremar – Botunje 3:0 (1:0)

Stadion: Erdoglije
Gledalaca: 300
Sudija: Stefan Đurić (Kragujevac)
Kartona nije bilo.
Strelci: 1:0 Stevanović u 17, 2:0 Stevanović u 49, 3:0 Sekulić u 73.minutu.

OFK BAGREMAR: Tomašević, Dimitrijević (Sremčević), Sekulić, Despotović, Vukosavljević, Šapić (Jevremović), Jevtić, Pavlović, Đušić (Maksimović), Stevanović, Tadić.

BOTUNJE: Maksimović, Stojanović (Paunović, Marjanović), Šarčević, Darko Veselinović, Dragan Veselinović, Jakšić, Živanović, Simović, Kostić, Živadinović.

Igrač utakmice: Zoran Stevanović (Bagremar).

Ostali rezultati 18. kola: Borac (D) – Sloga (L) 4:1, Mladost (P) – Kremenac 1:0, Dobrača – Hajduk 1:3, Seljak (C) – Košutnjak 3:2, Azbest – Šumarice 2008 3:0, Srbija – 21. oktobar 2:1, Kutlovo – Mladost Teferič 4:0.

Izvor i foto: Željko Marinković