Arsenal pred promocijom

Četiri kola pre kraja prvenstva u Prvog gradskoj ligi Kragujevca fudbaleri Arsenala, lideri na tabeli sada imaju pet bodova više od drugoplasirane Sušice.

Palilulci su danas sa 4:1 savladali Seljaka iz Malih Pčelica, dok je Sušica osvojila samo bod na gostovanju u Grošnici, pa je Arsenal pred promocijom u zoni Morava.

Jako čudna utakmica na Palilulama, pogotovo što su gosti iz Malih  Pčelica uspeli da prvi i povedu i u 13.minutu preko Nikčevića.

Tek u zadnjih pola sata Arsenal uspeva ubedljivo da pobedi furioznom završnicom meča, a najveće zasluge za to pripadaju rezervistima braći Aleksandru i Urošu Steviću, jer su domaći tek njihovim ulaskom u drugom poluvremenu počeli da igraju i da do kraja postignu čak četiri pogotka.

Arsenal – Seljak 4:1

Stadion: Arsenala
Gledalaca: 200
Sudija: Nikola Đorović (Kragujevac)
Žuti kartoni: Buzić (Arsenal), Nikčević, Vlašković (Seljak)
Strelci: 0:1 Nikčević 13, 1:1 A.Stević 61, 2:1 Lazović 70, 3:1 Radojević  88 iz jedanesterca, 4:1 Stefanović 90+1.minutu.

ARSENAL: Čalović, Radojević, Tomović (A.Stević ), Lazović , Filipović (U.Stević), Todorov, Savić, Buzić, Blagojević, Stefanović, Simić (Petrović).

SELJAK: Vlašković, Vujičić, Vasiljević, Radenković, Nestorović, Nikčević, Simić, Ilić, Vučićević, Virijević (B.Pavlović), Isailović.

Igrač utakmice: Aleksandar Stević (Arsenal).

U Velikim Krčmarima goleada. Osam golova, po četiri u obe mreže. Isto toliko postignuto je i u Cerovcu, ali su gosti iz Kolonije slavili sa 5:3.

Najubedljivije pobede ostvarili su Jadran protiv fenjeraša Erdoglije (7:0), i Desimirovčani, koji su u derbiju donjeg doma pobedili u gostima komšije iz Petrovca (6:1).